Stabilizasyon Nedir?

Stabilizasyon; bitkinin doğal canlılığının, organik kimya metotlarıyla hazırlanmış karışımlarla değiştirilmesine dayanan patentli bir metottur. Bitkiler, çiçekler ve ağaçlar %ıoo doğal olarak stabilize edilebilmektedir. Bu teknik ile bitkiler kendi doğal görünümlerini, elastikiyetlerini, yapılarını ve renklerini herhangi bir bakım gerektirmeksizin korurlar.
 
Avantajları
Terramoss’un ürünleriyle dikey bahçe sahibi olmanın avantajları dayanıklılığı, bakım gerektirmemesi, geniş ürün yelpazesine sahip olması ve eko sanatsal yaklaşımımızdır.
 
Dayanıklılık : Ürünlerimize dokunduğunuzda hissedeceğiniz dalından yeni koparılmış çiçek tazeliği duygusuna karşın, yıllarca dayanım gücüne sahip olması sizi çok şaşırtacaktır.
 
Bakım gerektirmez : Terramoss’un ürünleriyle dikey bir bahçenin bakımı konusunda endişeleriniz varsa unutun! Sulanmaya veya güneş ışığına ihtiyaç duymazlar.
 
Geniş ürün yelpazesi : Dikey bahçe uygulamalarımızda daha önce hiç görmediğiniz bitki türleri ve yosunlarla tanışabilirsiniz. 200 ‘ü aşkın değişik renklerde ve boyutlarda bitki çeşitliliğiyle, inanılmaz bir zenginliğe sahip olacaksınız.
 
Eko sanatsal yaklaşım : Terramoss, tasarımlarına imza atarken, doğanın kendini şekillendirdiği sanata tabi kalır. Her bir tasarımımız mekanın başyapıtı olacak şekilde, el işçiliğiyle bir tabloya dönüştürülmektedir. Tablolarımızda sanatın bütün teknikleri ve malzemeleri kullanarak sadece size ait eşsiz eserler çıkarırız.
Photo
Yukarı Çık